Eventy

Komplexné služby

Svadby, stužkové, konferencie, kongresy či plesy sú výnimočné udalosti, v rámci ktorých Vám Kúpele Sliač ponúkajú tie najkomplexnejšie služby.

Ak hľadáte kompaktnosť v službách, profesionálny personál, individuálny prístup a veľkorysé priestory, tak ste na správnej adrese. Málokto sa môže popýšiť takou dlhotrvajúcou tradíciou a hosťovaním množstva významných politických, štátnych a medzinárodných návštev ako Kúpele Sliač. Spomedzi najvýznamnejších vyberáme nasledovné: Nikita Chruščov, Leonid Brežnev, Antonín Novotný, Klement Gottwald, Ludvík Svoboda, Alexander Dubček, Gustáv Husák, medicínska delegácia z Ruska, medzinárodné sympózium zahraničných novinárov, návšteva ministra zdravotníctva z Kórei, sympózium lekárov afrických národov, návšteva princa Norodoma Sihanuka s manželkou z Ázie, odborné, pracovné stretnutia a sympóziá lekárskych špecialistov zo Slovenska a zahraničia, a mnoho ďalších. 

Náš tím odborníkov je pripravený zorganizovať pre Vás bankety, recepcie, firemné hry, firemné oslavy, firemné večierky, záhradné party, kokteil party, hudobno – tanečné predstavenia, koncerty, módne prehliadky, vernisáže, plenéry, oslavy výročí, oslavy životných jubileí, plesy, pracovné stretnutia, prezentácie firemných produktov, rodinné dni, detské party, svadby, školenia, workshopy a iné.

Pri organizovaní všetkých spoločenských akcií zostávame verní tradíciám, vďaka ktorým sa Kúpele Sliač preslávili nie len doma, ale aj v zahraničí. Zverte Vaše požiadavky do rúk našich špecialistov a my sa posnažíme o dokonalosť a komplexnosť v každom detaile.

Pripravíme pre Vás udalosť, na ktorú nezabudnete.

Svadby

Váš vysnívaný svadobný deň sa v Kúpeľoch Sliač stane skutočnosťou. Kúpele Sliač Vám ponúknu veľkolepé priestory, gastronomický zážitok a profesionálny servis. Vytvoríme Vám menu podľa želania a potreby. Vieme vyhovieť aj najnáročnejším požiadavkám. Individuálny prístup a flexibilita je pre nás samozrejmosťou. Váš svadobný deň sa tak stane nezabudnuteľnou udalosťou, na ktorú budete s radosťou spomínať.

Kúpele Sliač sú známe ako jedno z najromantickejších miest na Slovensku s prekrásnymi parkmi opradenými množstvom ľúbostných príbehov. Sú ideálnym miestom pre Váš svadobný deň. Náš kreatívny tím sa zameria na každý detail Vašej svadby. Pomôže Vám so zostavením menu, zaistí kvetinovú výzdobu či fotografa a postará sa, aby Vaša svadba bola tým najkrajším dňom v živote. V KH Palace Vás čaká rozprávková svadba s možnosťou obradu pod holým nebom vrátane ubytovania a svadobnej hostiny. Na svadobné pohostenie má naša reštaurácia spracované špeciálne ponukové menu pre slávnostné príležitosti. Pomôžeme Vám s jeho zostavením podľa Vašich predstáv. Jedine s nami sa Vaše predstavy stanú skutočnosťou.

Darček kúpeľov Sliač: Ubytovanie pre mladomanželov počas svadobnej noci, v dvojlôžkovom apartmáne, ZDARMA.

Svadobné priestory

Kúpele Sliač Vám na Váš svadobný deň poskytnú ako bonus mimoriadnu 50%-nú zľavu z ceny komerčného nájmu.

S akýmkoľvek prianím sa obráťte prosím na:

Monika Adamová | adamova@spa-sliac.sk
Mobil: +421 918 853 935

Stužkové

Tradičná stužková slávnosť sa práve u nás stala pre mnohé generácie nezabudnuteľným zážitkom, ktorý viaže spomienky zo študentských čias už navždy na Kúpele Sliač. Veľkorysé priestory Spoločenskej dvorany Palace urobia z Vašej stužkovej slávnosti udalosť, na ktorú nikdy nezabudnete. Okrem toho Vám náš tím profesionálov pomôže doladiť každý detail od menu až po samotnú výzdobu. Vážime si vernosť študentskej tradície u nás, preto sme pripravili na stužkovú slávnosť špeciálny zvýhodnený študentský balíček.

Slávnostné menu v základnej štruktúre:

aperitív | predjedlo | hlavné servírované jedlo | káva | minerálka | nealko | víno | polnočné občerstvenie formou studeného a teplého bufetu
Cena konzumácie na 1 osobu závisí od výberu jedál a nápojov z nášho slávnostného ponukového menu a vykalkulujeme Vám ju individuálne.

Špeciálne zľavy pre študentov:

• zľava 50% z prenájmu Spoločenskej dvorany Palace
• zľava na sortiment nealkoholických nápojov pre všetkých hostí stužkovej slávnosti

Dôležité upozornenie:

Kúpele Sliač a.s. pre veľký záujem o prenájom Spoločenskej dvorany Palace evidujú záväzné rezervácie termínov na stužkové slávnosti na dva roky dopredu.

S akýmkoľvek prianím sa obráťte prosím priamo na:

Monika Adamová | adamova@spa-sliac.sk
Mobil: +421 918 853 935

Kongresy, konferencie a plesy

Pokiaľ v srdci Slovenska hľadáte kompaktnosť v službách, ste na správnej adrese. O tom, že ste sa rozhodli správne Vás presvedčíme už počas príprav. Kreatívna práca s priestorom, originálna výzdoba, individuálny prístup, výnimočná gastronómia a dôslednosť v každom detaile sú hlavnými prednosťami kongresov v Kúpeľoch Sliač. Skúsený tím profesionálov sa postará o gastronomický zážitok na Vašom podujatí. Vytvoríme Vám menu spolu s občerstvením podľa želania a potreby. Kongresové priestory sú zariadené prezentačnou technikou spolu s technickou obsluhou a podporou. Pri organizácii podujatí závisí výber techniky plne od požiadaviek organizátorov.

Konferencia či kongres nie je len priestor, kde sa zdržiavate celý deň, ale aj miesto dôležitých obchodných stretnutí. Veľmi dobre si uvedomujeme dôležitosť takejto udalosti pre Váš biznis. Vaša spokojnosť je pre nás najväčšou odmenou.

Sme pripravení na kongresy, konferencie, bankety, recepcie, firemné hry, firemné oslavy, firemné večierky, hudobno – tanečné predstavenia, koncerty, módne prehliadky, vernisáže, plenéry, oslavy výročí firiem, oslavy výročí obcí a miest, oslavy životných jubileí, plesy, pracovné stretnutia, prezentácie firemných produktov, rodinné dni a oslavy, detské party, svadby, školenia, workshopy a iné.

Technické zariadenie kongresových priestorov zahŕňa:
  • dataprojektor
  • ozvučenie
  • flipchart
  • premietacie plátno
  • bezdrôtové a káblové mikrofóny

O kvalite našich služieb svedčí najmä dlhoročná tradícia a spokojnosť s organizáciou politických, štátnych a medzinárodných konferencií na najvyššej úrovni.

Cenu a obsah Vášho kongresového balíku s Vami dohodneme individuálne tak, aby ste boli maximálne spokojní hneď od začiatku.

S akýmkoľvek prianím sa obráťte prosím priamo na:

Monika Adamová | adamova@spa-sliac.sk
Mobil: +421 918 853 935

Kongresové miestnosti a sály

V jednom komplexe kúpeľného hotela Palace sa nachádza Spoločenská dvorana, ktorá má krásny viacúrovňový priestor v pôvodnej architektúre s celkovou kapacitou hlavnej sály a nadväzujúcich balkónových salónov 500 miest. V tesnej blízkosti je v komplexe kinosála s kapacitou 300 miest na sedenie. Vďaka tomu Vám naše priestory poskytnú mnoho variacií pri organizovaní akéhokoľvek eventu.

Maximálny počet stoličiek v usporiadaní

Spoločenská dvorana Palace

Dokumenty na stiahnutie

Spoločenská dvorana Palace PDF ( 0,10 MB)

Kinosála

Ideálny priestor klasickej viacúčelovej kinosály, vhodný na spoločenské, kultúrne a prezentačné akcie, kongresy a semináre. Kinosála má klasické javisko a veľké kinoplátno (výška 5m | šírka 4m ) vhodné na digitálny prenos počas prednášok a prezentácií, samozrejme pri úplnom svetelnom zatemnení. Kapacita kinosály pri klasickom usporiadaní sedenia, spojená s balkónovým sedením je 300 miest.

A: Škola 126 osôb
B: Banket 80 osôb
C: Banket 45 osôb

Spoločenská sála

Spoločenská sála kúpeľnej dvorany Palace je reprezentatívny priestor kaviarenského typu, na ktoré nadväzujú protiľahlé balkónové salóny. V štandardnom usporiadaní stolov a stoličiek má kapacitu 190 miest a zo širokého okolia je dlhoročne vyhľadávaným atraktívnym priestorom na organizovanie reprezentatívnych plesov, stužkových slávností, svadieb, rodinných osláv, firemných podujatí, večierkov, kongresov, seminárov a konferencií. Návrh optimálneho usporiadania priestorov podľa vašich potrieb je prirodzený.

A: Banket 30 osôb
B: Banket 40 osôb
C: Banket 60 osôb
D: Banket 80 osôb
E: Banket 100 osôb
F: Banket 193 osôb

Balkónový salón veľký

Priestor nadväzuje na spoločenskú sálu kúpeľnej dvorany Palace. V štandardnom usporiadaní stolov a stoličiek má kapacitu 110 miest. Umožňuje viac kombinácií na spoločné rokovanie a zároveň servírovanie pracovného obeda alebo večere.

A: Škola 60 osôb
B: Banket 50 osôb
C: Kino 80 osôb
D: Štandard 118 osôb

Balkónový salón malý

Rovnako aj tento priestor nadväzuje na spoločenskú sálu kúpeľnej dvorany Palace a poskytuje dostatočné separé pre 100 hostí pri kaviarenskom usporiadaní stolov. Okrem iného je možný aj variant veľkej spoločenskej tabule vhodný na rokovanie.

A: Štandard 101 osôb
B: Banket 50 osôb

Balkónový privát salón

Malý, diskrétny uzavretý salónik pre vaše pracovné rokovanie s kapacitou 24 miest je často využívaný na rodinné a privátne pracovné stretnutia a separé firemné podujatia. Zaručuje Vám tiché a diskrétne prostredie s profesionálnou obsluhou.

A: Banket 24 osôb

Barový salón

Barový salón s vlastným barom a tanečným parketom má kapacitu 100 miest. Je vhodný na privátne a firemné podujatia bez rušivých momentov iného prostredia.

A: Štandard 139 osôb
B: Banket 60 osôb
C: Banket 40 osôb

Kontakty / Informácie a rezervácie

V prípade rezervácie a informácií ohľadne svadieb, stužkových, firem.konferencií, rodinných stretnutí sa obráťte prosím priamo na:

Michaela Filipová
F&B manažér
tel.: +421 917 475 493
michaela.filipova@kupelesliac.sk