Kúpalisko

Letné termálne kúpalisko

Otváracie hodiny

Tiché prostredie, krásna príroda a termálna voda.

To sú najväčšie výhody letného termálneho kúpaliska v Kúpeľoch Sliač. Bazén je prietokový, voda ním neustále preteká, čím je zaručená jej absolútna čistota. Za 24 hodín sa voda v bazéne úplne vymení. Okrem toho sa bazén každý týždeň vypúšťa, dezinfikuje a čistí. Hnedé sfarbenie vody je spôsobené mineralizáciou vody s vysokým obsahom železa.

V areáli kúpaliska môžete nájsť jeden plavecký obdĺžnikový bazén pre dospelých a jeden malý kruhový bazén pre deti. Osvieženie zabezpečuje bufet aj okolité stromy, ktoré poskytujú tieň. Pre športovcov je k dispozícií volejbalové ihrisko, ihrisko pre malý futbal a hneď vedľa kúpaliska sú 4 tenisové kurty, kde si môžete precvičiť celé telo a následne si oddýchnuť v bazéne. Športové potreby je možné si zapožičať priamo v areáli. 

V nádhernom prostredí kúpaliska, ktoré je obklopené prekrásnou prírodou, môžete relaxovať  počas celej letnej sezóny, oddýchnuť si a načerpať novú energiu  nielen z termálnej vody, ale aj z atmosféry, ktorú Kúpele Sliač ponúkajú.

Permanentky

Obchodné podmienky :
  • Permanentky je možné si zakúpiť v hodnote :
30 Eur = 7 vstupov
70 Eur = Celosezónna permanentka pre dôchodcov/ ZŤP
90 Eur = Celosezónna permanentka pre dospelého
  • Permanentky je možné si zakúpiť v pokladni letného termálneho kúpaliska
  • Permanentka je platná počas sezónny letného termálneho kúpaliska
  • Permanentka je neprenosná , vstupy sú viazané na osobu kupujúceho – ďalej len držiteľ permanentky
  • Permanentka oprávňuje držiteľa permanentky  uplatniť si 1 celodenný vstup / 1 x denne na letné termálne kúpalisko Sliač.
  • 1 permanentka = 1 vstup denne  = 1 osoba


Reklamácie/ Storná
  • Zakúpenú permanentku , nie je možné vrátiť a požadovať za ňu hotovosť, či výmenu za iné služby Kúpeľov Sliač.
  • V prípade, že držiteľ Permanentky do konca jej platnosti nevyčerpá všetky vstupy na letné termálne kúpalisko , alebo ich vyčerpá  len z časti, zostávajúca hodnota permanentky prepadá v prospech kúpeľov a držiteľ permanentky nemá nárok na vrátenie nevyčerpanej hodnoty.
  • V prípade straty permanentky nemá držiteľ Permanentky nárok na výmenu , ani na náhradu škody
Ostatné sa riadi Všeobecnými obchodnými podmienkami Kúpeľov Sliač http://www.spa-sliac.sk/?vseobecne-obchodne-podmienky.html