Kúpalisko

Letné termálne kúpalisko

Tiché prostredie, krásna príroda a termálna voda.

To sú najväčšie výhody letného termálneho kúpaliska v Kúpeľoch Sliač. Bazén je prietokový, voda ním neustále preteká, čím je zaručená jej absolútna čistota. Za 24 hodín sa voda v bazéne úplne vymení. Okrem toho sa bazén každý týždeň vypúšťa, dezinfikuje a čistí. Hnedé sfarbenie vody je spôsobené mineralizáciou vody s vysokým obsahom železa.

V areáli kúpaliska môžete nájsť jeden plavecký obdĺžnikový bazén pre dospelých a jeden malý kruhový bazén pre deti. Osvieženie zabezpečuje bufet aj okolité stromy, ktoré poskytujú tieň. Pre športovcov je k dispozícií volejbalové ihrisko, ihrisko pre malý futbal a hneď vedľa kúpaliska sú 4 tenisové kurty, kde si môžete precvičiť celé telo a následne si oddýchnuť v bazéne. Športové potreby je možné si zapožičať priamo v areáli. 

V nádhernom prostredí kúpaliska, ktoré je obklopené prekrásnou prírodou, môžete relaxovať  počas celej letnej sezóny, oddýchnuť si a načerpať novú energiu  nielen z termálnej vody, ale aj z atmosféry, ktorú Kúpele Sliač ponúkajú.

CENNÍK KÚPALISKO 2019

Permanentky je možné si zakúpiť v pokladni na termálnom kúpalisku.

Ak sa rozhodnete zakúpiť si celosezónnu permanentku na kúpalisko , máte zvýhodnený poplatok za parkovanie. Cena zvýhodneného parkovného je : do 2 hod./ 1  Eur , do 6 hod./ 2 Eur , do 12 hod./ 3 Eur . Nárok na zľavnené parkovanie máte v prípade, ak sa preukážete celosezónnou permanentkou.