Rekondičné pobyty

Spokojný zamestnanec najlepší zamestnanec

„Spokojný zamestnanec urobí viac ako traja nespokojní.“ Henry Ford

Ešte nedávno platilo, že keď bol zamestnanec finančne dobre ohodnotený, bol spokojný. Dnes to však už nie je celkom tak. V dnešnej dobe zamestnanci okrem primeraného finančného ohodnotenia radi cítia, že zamestnávateľ má o nich záujem a stará sa o ich zdravotný stav. Často robia ťažké fyzické práce alebo rizikové povolania s tým, že pravidelná rehabilitácia absentuje. Opakom je sedavé zamestnanie, ktoré však môžeme nazvať „tichým zabijakom“ vzhľadom na to, že pri ňom trpí chrbtica a kĺby, čo môže mať postupom času aj trvalé následky. 

Kúpele Sliač Vám v tomto smere ponúkajú špičkovú starostlivosť o Vašich zamestnancov. Pobyty a rehabilitáciu vieme nastaviť presne podľa Vašich požiadaviek. Každý Váš zamestnanec dostane presne takú starostlivosť, aby sa vrátil do práce oddýchnutý a plný energie.

Dôkazom, že v liečebnej a rehabilitačnej starostlivosti v rámci rekondičných pobytov patríme k najlepším sú aj dlhoročné skúsenosti, tisíce spokojných zamestnancov a zamestnávateľov. Medzi zamestnávateľov, ktorí nám zverili do rúk svojich zamestnancov patria spoločnosti ako ŽSS Slovakia, Cargo Slovakia, Slovnaft Bratislava a mnoho ďalších. (zoznam spoločností nájdete v sekcií Dlhoročné skúsenosti).

Pevne veríme, že aj Vy budete spokojní a dôvera v naše služby prospeje Vašim zamestnancom k ešte lepším výkonom.

V čom sme výnimoční

Jedinečné prírodné liečivé zdroje, individuálny prístup, špičková zdravotná starostlivosť, ochotný personál, pestrá strava, výnimočná poloha a prekrásne prírodné prostredie to sú najsilnejšie stránky Kúpeľov Sliač.

Prírodné liečivé zdroje podobné tým, ktoré sa nachádzajú v Kúpeľoch Sliač nenájdete na žiadnom inom mieste v strednej Európe. Izotermická teplota Kúpeľného prameňa 33,2°C, a maximálna koncentrácia CO2 robia kúpele miestom tak jedinečným, že pacienti pociťujú priaznivé účinky už počas pobytu. Kúpele Sliač sú navyše jedinými kúpeľmi na Slovensku, ktoré využívajú na liečbu prírodný žriedlový plyn odčerpávaný priamo z prameňa a nie medicínsky žriedlový plyn, ktorý sa výraba v laboratóriách.

Choroby z povolania a ich liečba

V dnešnej dobe by sme každé zamestnanie mohli svojim spôsobom označiť za rizikové. Zamestnávatelia vyžadujú od svojich zamestnancov 100% výkony. K tomu, aby to zamestnanci zvládli, bývajú často fyzicky a psychicky maximálne vyťažení.

K najrizikovejším odvetviam patrí ťažký priemysel, baníctvo, stavebníctvo, poľnohospodárstvo. Pracovníci sú vystavení rizikovým faktorom, ako je extrémne preťaženie kostrovo-svalového aparátu, prachu, chladu, rôznym alergénom, vírusom, rôznym chemickým výparom, ktoré môžu vyvolať mnoho zdravotných ťažkostí.

Existujú však aj naoko „pohodlnejšie“ zamestnania, ktorým sa choroby z povolania tiež nevyhýbajú. Napríklad práca s počítačom a dlhodobé sedavé zamestnanie označované aj ako "tichý zabijak". Statické zaťaženie nie je pre človeka vôbec ideálne. Ako ľudia sme stavaní na pohyb a statická záťaž smeruje vždy proti chrbtici. To môže mať za následok bolesti chrbta a hlavy, stratu energie, obezitu, opuch dolných končatín, pocit precitlivených očí atď.

Manažérske a riadiace pozície sú osobitnou kategóriou. Extrémne psychické zaťaženie, pracovná doba 10 hodín denne, málo odpočinku, nedostatok pohybu, vysoký cholesterol a krvný tlak majú často za následok kardiovaskulárne ochorenia, zvýšené riziko infarktu a podobne.  

Všetky zamestnania si vyžadujú pravidelný a kvalitný oddych. Nech už sa jedná o zamestnanca pracujúceho manuálne v ťažkom priemysle, úradníka, sediaceho celé dni za počítačom alebo extrémne vyťaženého manažéra.

Pre Vás všetkých sú k dispozícií jedinečné prírodné liečivé zdroje Kúpeľov Sliač a team špičkových odborníkov od lekárov, fyzioterapeutov, rehabilitačné sestry až po kuchárov a diétne sestry, ktoré sa o Vás dokonale postarajú.

Dlhoročné skúsenosti

O tom, že sme odborníci aj na rekondičné pobyty, svedčí hlavne dlhoročná tradícia a tisícky spokojných zamestnancov spoločností:

ŽSS – Železničná spoločnosť Slovensko, a. s.
Cargo – Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.
Martinská Univerzitná Nemocnica
NOÚ – Národný onkologický ústav Bratislava
NBÚ – Národný bezpečnostný úrad Bratislava
Chemosvit Svit
SCP Ružomberok
Slovnaft Bratislava
Železiarne Podbrezová
Bekaert Hlohovec
Krajský súd Košice
Krajský súd Bratislava
Minerálne vody Prešov
Novoker Lučenec
ECHOZ Košice
Slovenská sporiteľňa
Všeobecná úverová banka
Tlačiarne Banská Bystrica

Kontakty / Informácie a rezervácie

S akýmkoľvek prianím sa obráťte prosím na obchodné oddelenie Kúpeľov Sliač. Radi Vám poradíme.

Obchodné oddelenie

Ing. Henrieta Luptáková
Obchodný referent
Pevná linka: 00421 | 45 | 5443 794
Mobil: 00421 917 475 490
E-mail: 
sales@spa-sliac.sk